Ogłoszenie

Rodzina posprzatana ! Rekrutacja zamknieta...

#1 2008-04-12 19:49:54

Arturo_Escobar

Administrator

Skąd: Willowfield
Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 51
Punktów :   

Cos o sobie

Tutaj napiszcie cos o sobie (ic i ooc,jak chcecie) :

IC:
Zrobie potem hehe...

OOC:
Nazywam sie Artur i mieszkam w Holandi od 12 roku zycia,a mam juz 15 lat ( 8 maja ,16). Zycie jak to zycie. W samo GTA nie gram az tak dlugo. Pokazal mi to kuzyn i mi sie spodobalo. Lubie gry rpg a w wolnym czasie tez chodze na silke. Wypady z kumplami to normalka. No to chyba wszystko


King of Kings

Offline

 

#2 2008-04-12 20:29:17

Ricardo_Izecson

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Cos o sobie

IC :
Mam na imie Łukasz, mam 15 lat i mieszkam w Willowfield. Jestem kieszonkowcem. Czasem wpadam na siłke pokoksić itp. Jak mi się chce to wyskocze do Alhambry na Vodke lub do PigPena pooglądać sąsiadke.

OOC :
Loading ...

Offline

 

#3 2008-04-12 21:07:39

Paulo_Mendez

Rodzina

Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Cos o sobie

OOC
Nazywam sie Dawid,mieszkam w STG i chodzę po ziemi już/aż 16 lat.Interesuje sie sportem szczególnie nożna i koszykówka itp. itd.

IC
please wait...

Offline

 

#4 2008-04-12 21:12:35

Mike_Remarque

Administrator

Zarejestrowany: 2008-04-12
Posty: 29
Punktów :   

Re: Cos o sobie

OCC :
Nazywam sie Michal mieszkam w Polsce, mam 17 lat (za 3 miechy 18 pyknie) zapisalem sie juz na kurs prawa jazdy.W SAMPA gram juz ze 3-4 miechy. Interesuje sie Kulturystyka i Pilka nozna. Chodze na silke 4 razy w tygodniu,do squl tez jeszcze chodze jeszcze 1 rok..a dalej pomysle..Czesto wychodze z dupa na dyske czy na impre..jak wszyscy.
To na tyle..
IC :
Miki urodził się jako Mike Remarque w 1983 roku w Meksyku. W wieku 10 lat wraz z rodziną przybył do USA, gdzie niemal natychmiast wszedł w konflikt z prawem zostając aresztowany za kradzież sklepową.Po 3 miesiącach znaleziono ciało jego Ojca zmasakrowanego w lesie. Mike po jakimś czasie dowiedział sie że to sprawka Bossa Yakuzy w której Jego Ojciec robił z nimi interesy.. Mając 18 lat został skazany na pół roku więzienia za sprzedaż heroin. Wkrótce po wyjściu wyjechał do Meksyku (matka została w USA) tam zaangażował się w działalność meksykańskiego gangu zwanego Vatos Locos, zostając protegowanym Vito Genovese i Franka Pedra.
Gdy miał 22 lat gang Vatos Locos był w wielkim kryzysie..stracił dużo terenów i dużo ludzi Vito, Frank i Mike trzymali się zawsze razem chcieli zjednoczyć i odbudować swoją rodzinę, lecz nie mieli funduszy by opłacać swoich ludzi..
Rok 2005 gang Vatos Locos nie miał innego wyjścia musiał zrobić sojusz z wrogim gangiem Theranie lecz oni podstępem pozabijali meksykańców i uciekli z miejsca spotkania. Mike Remarque trafił do szpitala tam przeszedł operacje czaszki oraz ręki nie wiadomo kto go tam zawiózł..Próbował się dowiedzieć ale nic z tego. Zaraz po operacji i pół roku rehabilitacji Postanowił wyjechać z kraju.
Przyleciał do Los Santos z nadzieją szczęścia, radości oraz miłości...

Offline

 
Aktywnosc na forum jest doceniana ! - Arturo Escobar

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thewayoftheninja.pun.pl www.teatr-przedmiotu.pun.pl www.animes.pun.pl www.akwariumslodkowodne.pun.pl www.senpuu.pun.pl